אנו מזמינים אותך להצטרף ללקוחותינו

הדפסת קלפים

כיצד להוזיל את הדפסת הקלפים שלך?

בחירת בית הדפוס המתאים עבורך?

לא כל בתי הדפוס מדפיסים קלפים ואריזות, יהיה נח קל וזול יותר להדפיס בבתי דפוס המדפיסים קלפים ואריזות, הצעת המחיר שלהם תהיה זולה יותר עבורך! וכך גם זמן האספקה.

הגדרת מפרט טכני?

חשוב מאוד להגדיר במונחים מקצועיים את בקשתך להדפת קלפים?

  1. לצורך התאמת ציפיות, להעביר את המסר שלך כיצד אתה מעוניין להדפיס את הקלפים שלך!
  2. לצורך השוואת מחירים בית בתי הדפוס השונים על בסיס שווה.

קביעת גודל הקלף

יש חשיבות רבה לגודל הקלף, הן מבחינת הנוחות למשחק, והון מבחינת ניצול גודל הגיליון המירבי ממנו נגזר (אין מדפיסים קלף בודד אלא מס' קלפים בהתאם לגודל הגיליון ואז חותכים לגודל הרצוי)

קביעת סוג הנייר

לסוג הנייר חשיבות מכרעת, אנו מגדירים את הסוג "שם המשפחה" ואת העובי (נמדד במשקל/גרם).

כך לדוגמא נשתמש בנייר חלק מאוד להדפסת קלפים המורכבים מתמונות על מנת לקבל חדות מקסימלית, וקונטרסט גבוהה.

מצד שני, נוכל להשתמש בנייר מכיל עץ בהדפסת איורים צבעוניים, על מנת להדגיש את טקסטורת הדף ואוטנטיות הציור.

השבחת הקלף

מקובל להוסיף לקלפים ציפוי למינציה מט/מבריק, או לחלופין ציפי בלימנציית UV. בשני המקרים הציפוי מיועד לקבלת מראה מבריק או מט. בחירת סוג הלימינציה צריכה להתאים לאופי הקלפים. כמו כן משפרת את עמידות הקליפים.

החיסרון בציפי למינציה הפיכתו של הקלף ל"נוקשה", הקלף מאבד מגמישותו הנחוצה למשחק.

פינות עגולות: מומלץ לעגל פינות בקלפים על מנת להגדיל את עמידותם לאורך זמן.

מס הקלפים בחפיסה

צריכה להיות החלטה מושכלת על מס' הקלפים המארז. מס קלפים קטן, משקל המארז נמוך נתפס בעיני רבים כמוצר זול. לא בהכרח מס' קלפים גדול וכבד נתפס – כיקר.

צריך למצוא את האיזון בין הצורך שלך, כמו כן גם ניצול מקסימלי את הקלף מהגיליון כפי שהזכרנו מעלה.

כמה להדפיס?

אחת השאלות המורכבות יותר מכיוון שיש כאן היבטים שאינם בהכרח מקצועיים.

אחד החוקים בדפוס הקונבנציונלי, הוא שככל שמדפיסים יותר, כך מחיר היח' או הסט זול יותר.

בדרך כלל, מדובר על 1,000 יח'. לרב האנשים הכמות הזו גדולה מאוד, ואם להיות כנה אינה מתאימה לשוק הישראלי. כמו כן אינה מתאימה תקציבית לכולם.

היית מציע למי שמדפיס פעם ראשונה להדפיס כמות של 100 יח' מינ" וזאת משני סיבות:

  1. הכמות ראשונית התחלתית במחיר שוק סביר.
  2. מהדורה שניה בד"כ מהווה שידרוג ותיקון המהדורה הראשונה.

כמו כן, היית מציע למי שכבר מדפיס קלפים לבקש הצעת מחיר מדורגת ולהחליט בעצמו את הכמות הטובה עבורו. הן מבחינת התאמת ההוצאה לתקציב, והן מבחינת השינוי מחיר בהתאמה לכמות.

בחירת סוג המארז/ או הקופסא

אנו רואים בבחירת המארז חלק בלתי תלוי מהדפסת הקלפים.

חשיבות המארז, נתפסת כחלק החשוב ביותר בקבלת ההחלטה האם לרכוש את המוצר. אם אין לך מושג כיצד יראה המארז על תדפיס את הקלפים עדין.

בכנס הקלפים האחרון שנערך בזכרון יעקב, מאי 2017 בהפקת מירי יפרח, ואלה גבאי, נפרסה התמונה הבאה:

הרב המכריע הציג קלפים עם אריזה שאינה ממותגת, כזו שהצליחו להרכיב או להתאים ע"י הדפסת מדבקה על אריזה קיימת שלא התאימה למיתוג, לנראות של הקלפים ואפילו לא התאימה לגודל הקלף לא בגודל הפיזי ולא בעומק הקופסה.

לעומת מעטים שהשכילו להדפיס מארז תואם.

אני חושב שזה מייצג גם את ההצלחה של אלה מול אלה בתהליך המכירה הקלפים.

אנו בדפוס "יזמה" מתאימים את סוג המארז (יש מס' מארזים/קופסאות ויש להתאים למס הקלפים, לגודל, למשקל ולסוג קהל היעד)

הבשורה הגדולה שהבאנו לשוק הקלפים הישראלי את יכולת שלנו להדפיס מארזים וקופסאות גם במהדורות קטנות.

 

הדפסת קלפים הינו שירות מיוחד המוצע ללקוחות מיוחדים; ממציאי משחקים או אנשים פרטיים המשתמשים ביצירתיות שלהם ומפתחים משחקי קלפים למטרות חינוכיות. כמו כן, גננות ומורות בבית הספר מסתייעות בפתרון זה לצורך שדרוג אופן הלמידה ומתן ערך מוסף לתלמידים. מתעניינים גם אתם בפתרון זה? דפוס יוזמה בע"מ יסייעו לכם – במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

על הדפסת קלפים

מתעניינים גם אתם בקלפים וברצונכם להדפיס אותם? הנקודות הבאות יסייעו לכם:

הדפסת קלפי משחק:

אם יש לכם ראש יצירתי ואתם רוצים להפוך את הרעיון שלכם למשחק תוכלו להדפיס תחילה קלפים בכמות קטנה, להתאמן ולבחון אותה יחד עם המכרים שלכם ולראות אם המשחק שלכם הוא אכן "עובד". בהתאם, תוכלו בהמשך להדפיס קלפים בכמות גדולה יותר להפקה מסחרית. כמו כן ייתכן ותרצו שירות הדפסת קלפים רק עבור חפיסה אחת של משחק לביתכם, לילדים שלכם ועבור עצמכם.

הדפסת קלפי לימוד:

הורים רבים כיום מדפיסים קלפי משחק ללימוד והעשרה של הילדים שלהם. דרך משחקי קלפים ניתן לספק לילדים שעות רבות של שעת איכות מש]פחתית, אתכם או עם האחים שלהם ולפעמים אפילו לבד. ניתן להדפיס קלפים עם שאלות טריוויה, קלפי רביעיות בתחומים שתבחרו, קלפים המלמדים על אזורים שונים בארץ ובעולם, קלפים המלמדים פרקי אבות, קלפים המלמדים על אירועים היסטוריים ואפילו קלפי משחק פשוטים שמלמדים ילדים קטנה אותיות, חיות או חפצים מסוימים. לא רק שמשתמשים במשחקי קלפים בחוגים, בתי ספר, גנים ומרכזי לימוד שונים, הרי שכיום מומלץ שבכל בית יהיו כמה משחקי קלפים לימודיים להעשרה וחינוך של הילדים.

הדפסת קלפים מקצועיים:

במקצועות מסוימים העבודה תכלול שימוש בקלפים. החל מקוסמים המבצעים כל מיני פעלולים עם קלפים, דרך אנשי תקשור הזקוקים לקלפי טארות, רייקי וקלפים מסוגים אחרים ועד אנשי חינוך המדפיסים קלפים בכדי להעביר חומר לימודי בצורה מעניינת. כך או כך תוכלו להדפיס קלפים בכמות קטנה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

להסתייע בפתרון יצירתי

לפרטים נוספים והזמנת שירות הדפסת קלפים, אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו בדפוס "יזמה" באתר או בטלפון ולפרט את אופי הזמנתכם. אנו נשמחלעמוד לשירותכם. בינתיים, תוכלו להתרשם ממגוון ההדפסות שאנו מבצעים גם בתחום הדפסות הקלפים וגם סוגי הדפסות אחרות שאולי תזדקקו להן.

הדפסת קלפים טיפוליים

הדפסת קלפים טיפוליים מחזיקה ביתרונות רבים. באמצעות הדפסת קלפים אלו מטפלים רבים כמו פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, מאמנים מטפלים, מתקשרים וגם הורים המעוניינים לעזור לילדיהם יוכלו להעניק את הטיפולים הנדרשים; טיפולים אשר יסייעו באבחון מצבים רגשיים אצל מטופליהם. כדי להתחיל בתהליך העבודה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עמנו בדפוס יזמה . אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות הדפסה מתקדמים – למגזר העסקי והפרטי כאחד. כמו כן, אנו מתמחים בהדפסת קלפים ומארזים תואמים, קלפי משחק ומארזי קופסה.

 

נקודות חשובות על הדפסת קלפים טיפוליים

מה תפקידם של הקלפים הטיפוליים?

קלפים טיפוליים נפוצים בעיקר אצל מטפלים מסוגים שונים כדוגמת: פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים מאמנים ועוד. קלפים אלה כוללים לרוב מילים או ציורים שונים, או שילוב של שניהם כשצפייה בהם תעורר קשר רעיוני המסייע בביטוי עצמי. כמו כן, המטפלים נעזרים בתגובותיהם של המטופלים על מנת לאבחן את מצבם; אבחון המגיע לאחר חשיפתם של המטופלים לקלפים – ומסייע להגיע לשורש הבעיה. בקלפים טיפוליים אלו ניתן להשתמש בטיפולים אישיים וגם בקבוצות.

כיצד אדאג לעיצוב הקלפים?

עיצוב הקלפים הוא חלק חשוב בהצלחה שלהם. ועל כן, יש לעיצוב הקלפים משקל רב גם בטיפול עצמו.

בדפוס יזמה אפשר לקבל את כל הנדרש להפקת קלפים, החל משלב הרעיון ופיתוחו, עיצוב גרפי וטיפוגרפי, עיצוב תעשיית עבור המארז ועד לסוג האריזה ונראות על המדף.

 

כמה עולה לי להדפיס קלפים טיפוליים?

שלא כמו משחקי קלפים לילדים, קלפים טיפוליים מגיעים בגרסאות שונות, בכמויות שונות ועבור סוגי טיפול שונים. תוכלו להתרשם ממחירים שונים אצלנו בקטלוג באתר, אולם המחיר הסופי עשוי להיקבע על פי פרמטרים נוספים אחרים: גודל הקלף, מספר הקלפים בחפיסה, סוג הקלף, סוג הגימור, צורת המארז ואמצעים נוספים בתוך הקופסא.

מטפלים או מאמנים הזקוקים להדפסת קלפים טיפוליים? מעוניינים לתת ערך מוסף למטופלים שלכם? על מנת לשדרג את המענה המקצועי שלכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע הדפסת קלפים המתאימים לצרכים שלכם.

 

דוד אסרף – דפוס יזמה

המומחיות שלנו הדפסת קלפים מארזי קלפים

מעוניין בדפוס איכותי?

השאר פרטים ונחזור בהקדםחברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום